KK Mladost na treningu  sa  Agoscsom Sensei

KK Mladost na treningu sa Agoscsom Sensei

Sensei Tibor Agocs je mađarski trener iznimno poznat po odličnom radu s mladim karatistima, pa je klub imao tako iskoristiti priliku i trenirali s njim.

U srijedu 23.05.2018. članovi KK kluba Mladost Samobor Dino Obranić, David Fabek i Nika Jakobović pod vodstvom shihana Milana Garašića uputili su se  na Krk u Malinsku gdje je sensei Agocs odsjeo sa svojim timom.

Naši članovi su trenirali s Agocsevim juniorskim prvacima što im je zasigurno bilo jedno dobro iskustvo. Trening je bio vrlo koristan za sve naše članove i na njemu su stekli nova znanja koja će imati prilike primijeniti na natjecanjima na kojima će sudjelovati.

Nakon samog treninga opustili smo se zajedničkim kupanjem u moru i večerom. Nadamo se da će u budućnosti biti još prilika za usavršavanje naših članova ovakvim treninzima.