KK Mladost na ljetnoj školi u Mađarskoj

KK Mladost na ljetnoj školi u Mađarskoj

Članovi Kyokushin karate kluba Mladost Samobor ove godine su sudjelovali na ljetnoj školi u Mađarskoj u gradu Balatonfoldvar. Ljetna škola se održala u periodu od 26.06.2018. do 02.07.2018. i na njoj je sudjelovalo troje članova KK Mladost. Sudjelovalo je čak preko 220 karateka iz Mađarske, Slovačke i naravno Hrvatske.

Glavni instruktor i voditelj ljetne škole bio je shihan Tamas Szabo. Uz shihana Tamasa instruktori su bili najuspješniji treneri mađarskih klubova. Na samom početku ljetne škole odana je počast pokojnom shihanu Karmazinu minutom šutnje koji je bio organizator prijašnjih ljetnih škola.

Treninzi su se održavali tri puta dnevno a na kraju kampa održan je ispit za više KYU i DAN pojaseve, no nitko od naših članova nije pristupio ispitu.

Vjerujemo kako je ovo bilo lijepo iskustvo našim članovima i dobar završetak sezone.