Kyokushin karate Turnir “Black Sea Cup 2018”

Kyokushin karate Turnir “Black Sea Cup 2018”

Dana 02.06.2018. članovi KK Mladost i KK Zaprešić su nastupali na turniru u bugarskom gradu Burgas pod nazivom „Black sea cup“ uz pratnju Krune Terihaja i Vladimira Belaka i Damira Robelija. Turniru je pristupilo oko 150 karateka.

Kao predstavnici Kyokushin karate kluba Mladost Samobor natjecali su se Matija Kaurić, Leopold Jurčević, Kim Konja,Dino Obranić te Nika Jakobović, a iz Kyokushin karate kluba „Budo-Ryu“ Zaprešić nastupala je Ela Robeli.

Pokazavši veliko znanje naši predstavnici osvajaju sljedeća odličja:

Dino Obranić 3. mjesto
Ela Robeli 3. mjesto
Nika Jakobović 1. mjesto i pehar za najsrčaniju juniorku

Vjerujemo da je ovaj turnir bio svim našim članovima dobra škola te da će sljedeći puta pokazati veliki napredak!

Uz sportski dio nije falilo ni druženja uz obilazak starog grada Nеsebăr-a koji je na UNESCO-vom popisu mjesta svjetske baštine. Nakon turnira svi zajedno otišli smo na noćno kupanje u Crno more kojeg će naša ekipa još dugo pamtiti.