Prvenstvo Hrvatske u borbama i proglašenje najboljih u sezoni 2019/2020

Prvenstvo Hrvatske u borbama i proglašenje najboljih u sezoni 2019/2020

Iako ne potpuna natjecateljska sezona zbog COVID-a  i ove godine Odbor za kyokushin karate napravio je bodovanje za PH Hrvatske  za prošlu sezonu 2019/2020 u natjecanju borbi.

Bodovi koji su se skupljali od 1.9.2019 do nažalost 1.3.2020.  su zbrojeni te su rezultati priloženi na dnu teksta.

Nadamo se skorom rješenju ove situacije, te pronalasku načina da i rekreativni sportaši, borci i kataši iz svih klubova uskoro stanu na tatami. 


Borci koji su se istaknuli u protekloj sezoni;

Nagrade za izuzetan rezultat:
– Patrik Husta
– Šimun Tominić
– Luka Cvjetićanin
– Jan Obranić
– Marko Dvorski
– Tia Horvat
– Josipa Horvat
– Lana Kalničanec
– Ela Robeli

Za najbolje borce temeljem rezultata u kyokushin karateu u Hrvatskoj odabrana su dva seniora ;
1. Dejan Obranić 
2. Nika Jakobović

Plasman klubova:
1. AIK Varaždinske toplice 
2. Dugo Selo                           
3. Sosai Zagreb                    
3. Budo-Ryu Zaprešić         

Najuspiješniji klubovi;
1. AIK Varaždinske toplice
2. Mladost Samobor
3. Budo-Ryu Zaprešić
3. Sosai Zagreb

Čestitamo svim natjecateljima na pokazanom znanju i osvojenim medaljama, te klubovima na ostvarenim plasmanima.

Hrvatski Karate Savez
Odbor Za Kyokushin Karate

Rezultati Ph U Borbama  SEZONA 2019./2020.

Cicibani laka
1. Vito Capek
2. Mihael Blagec Toma
3. Josip Bilanđija
3. Niko Miletić

Cicibani srednja
1. Patrik Husta
2. Teo Gluhak
3. Vid Blagec Toma
3. Marko Miletić

Cicibani teška
1. Šimun Tominić
2. David Janušić
3. Viktor Hasić
3. Martin Bošnjak

Ml. Učenici laka
1. Dominik Cvjetičanin
2. Leon Turudić
3. Roman Pučko
3. Andrej Kočmur

Ml Učenici srednja
1. Dorian Japunđić
2. Jan Capek
2. Tvrtko Hasić
3. Lovro Marković
3. Maksim Gabrić

Ml Učenici teška
1. Patrik Androja
2. Matija Kičuda
3. Jakov Kufner
3. Marko Nofta

Učenici laka
1. Lovro Mrazović
2. Josip Broz
3. Mihael Tomić
3. Petar Kukec

Učenici teška
1. Dominik Smrekar
2. Roko Belegić
3. Mario Budimir
3. Leon Brčić

Ml.Kadeti laka
1. Luka Cvjetićanin
2. Din Wagenhofer
3. Leo Broz
3. Antonio Jakopović

Ml. Kadeti srednja
1. David Tomić
2. Leon Đinđić
3. Amaru Emmanuel Villca Božičević
3. Fran Pocrnić

Ml. Kadeti teška
1. Jan Obranić
2. Roko Kalničanec
3. Nino Međimorec


Kadeti srednja
1. Dino Obranić
2. Marin Šebrek
3. Matija Kaurić
3. Dino Slatki

Kadeti teška
1. Marko Dvorski
2. Borna Flegar
3. Leo Sever
3. Ivan Cvjetićanin

Cicibanke
1. Tia Horvat
2. Lorena Bencalić
3. Gabriela Dunđek
3. Vita Vrzić

Ml Učenice laka
1. Mia Kecerin
2. Ilaria Visić

Ml Učenice srednja
1. Josipa Horvat
2. Nola Robeli
3. Ana Duković
3. Nina Komočar

Ml Učenice teška
1. Franka Varga
2. Paola Budek
3. Petra Divić


Učenice laka
1. Sabina Broz
2. Lana Šebrek Blažotić
3. Elena Hrženjak
3. Ivona Baćani

Učenice teška
1. Leona Dokuš
2. Lea Horvat
3. Petra Sakač
3. Tara Flegar

Ml Kadetkinje laka
1. Lana Kalničanec
2. Dora Šebrek
3. Tajana Valent
3. Lea Pongrac

Ml Kadetkinje teška
1. Ela Robeli
2. Lucija Janušić
3. Lorena Domiter
3. Tina Šebrek

Slike s nekoliko natjecanja u sezoni 2019/2020!